Grupa Kapitałowa JSW wspiera podnoszenie kwalifikacji przez pracowników. O roli pracodawcy w procesie edukacji dyskutowano podczas konferencji zorganizowanej w kopalni Pniówek przez JSW oraz JSW Szkolenie i Górnictwo.

Zmienność rynku pracy wymusza ciągłe zdobywanie nowych kompetencji, takich jak umiejętność korzystania z nowych technologii. W procesie kształcenia niezwykle istotna jest też rola pracodawcy. Podobnie jest w górnictwie, a spółki z Grupy Kapitałowej JSW dbają o rozwój kadr między innymi poprzez spółkę JSW Szkolenie i Górnictwo, która oferuje szeroki wachlarz takich możliwości. To właśnie o nich dyskutowano podczas konferencji pt. „Innowacje w edukacji: rozwój – bezpieczeństwo – efektywność” z udziałem przedstawicieli środowiska naukowego oraz przemysłowego.

Podczas spotkania dyskutowano m.in. na temat doświadczeń związanych z realizacją projektów badawczych i badawczo-rozwojowych. Efekty rocznych prac będzie można wykorzystać do stworzenia nowych technik i metod szkoleniowych.

 

źródło i  fot.: JSW SA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij