We wtorek, 27 września br. odbyła się narada pracowników OUG w Krakowie z przedsiębiorcami, służbą geologiczną i kierownikami ruchu zakładów górniczych eksploatujących solanki, wody lecznicze i termalne.

Celem spotkania było omówienie stanu bezpieczeństwa w górnictwie otworowym, nieprawidłowości i problemów związanych z eksploatacją wód, a także w trakcie prowadzenia robót geologicznych w obszarach górniczych wyznaczonych dla tych kopalin. Ponadto omówiono zagadnienia związane z gospodarką złożami kopalin oraz problemy dotyczące obiektów i zagadnień budowlanych.

 

źródło: WUG


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij