Trzech uczniów ze szkół patronackich KGHM z Zagłębia Miedziowego pojedzie na tygodniowy staż do Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych.

Jak podaje KGHM Polska Miedź, właśnie rozstrzygnięty został konkurs ogłoszony przez miedziową spółkę "Kompetentny w świat".

Na staż do Doliny Krzemowej, światowego centrum najbardziej zaawansowanych technologii, pojedzie trzech nastolatków z Zagłębia Miedziowego:

  • Krystian Ranosz z Zespołu Szkół nr 1 im. B. Krupińskiego w Lubinie
  • Konrad Jasiński z Zespołu Szkół nr 1 im. B. Krupińskiego w Lubinie
  • Cezary Buczyński z Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie

Uczestnicy konkursu „Kompetentny w świat” przygotowali krótkie filmiki z autoprezentacją. Komisja oceniająca oprócz multimedialnego „pomysłu na siebie” brała też pod uwagę wyniki w nauce uczniów oraz aktywność podczas praktyk zawodowych realizowanych w oddziałach KGHM.

 

źródło i fot.: KGHM Polska Miedź


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij