W piątek, 24 czerwca br. w Katowicach pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odbyły się uroczystości jubileuszowe nadzoru górniczego.

Podczas wydarzenia minister Andrzej Dera wręczył ordery i odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP za wybitne zasługi w działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa w górnictwie, za wkład w rozwój gospodarki narodowej. M.in. za zasługi w działalności na rzecz rozwoju górnictwa Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski otrzymali: Krzysztof Król, Adam Mirek i Piotr Wojtacha.

Jubileuszowa uroczystość była także okazją do uhonorowania pracowników urzędów nadzoru górniczego odznaczeniami resortowymi.

W trakcie obchodów minutą ciszy uczczono pamięć górników - ofiar niedawnych dwóch  katastrofach, które miały miejsce w kwietniu w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

 

 

źródło i fot.: wug.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij