25 kwietnia br. Rada Nadzorcza Enei, po przeprowadzonym postępowaniu kwalifikacyjnym, podjęła decyzję o powołaniu Pawła Majewskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Enei.

Paweł Majewski jest menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami kapitałowymi, w tym także z udziałem Skarbu Państwa. W ostatnich latach pełnił funkcję prezesa zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG), a także prezesa zarządu Grupy LOTOS. Był wiceprezesem zarządu Huty Stalowa Wola, członkiem zarządu w DO & CO Poland oraz prezesem zarządu Airport Cleaning Service. Posiada również długoletnie doświadczenie zawodowe na kierowniczych stanowiskach m.in. w PETROLOT (obecnie ORLEN Aviation), a także jako dyrektor Pionu Zarządzania Marżą Zmienną i Produkcją w PGNiG TERMIKA.

Nowy prezes Enei jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration (EMBA) w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie.

 

źródło i fot.: www.enea.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij