PGG rozszerza ofertę sprzedaży dla klientów indywidualnych. Jak poinformowały służby prasowe spółki, od poniedziałku, 28 marca, do sprzedaży skierowany zostanie ekogroszek „Karlik” zapakowany przy współpracy z firmą Katowicki Węgiel.

To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na węgiel wśród klientów indywidualnych.

W ramach współpracy pomiędzy PGG, a należącą do Skarbu Państwa spółką Katowicki Węgiel, kopalnia Piast-Ziemowit ruch Ziemowit dostarczy ekogroszek „Karlik”. Węgiel zostanie zapakowany przez Katowicki Węgiel, tak aby klienci sklepu internetowego PGG mogli go zakupić w wygodnych paletach.

Ekogroszek Karlik będzie dostępny w workach 25 kg i ułożonych na paletach w partiach po 750 kg, oraz w worki typu big bag po 1 tys. kg. Sprzedaż zapakowanego przez Katowickie Węgiel węgla rozpocznie się w poniedziałek 28 marca.

Dystrybucja będzie prowadzona głownie za pomocą sklepu internetowego PGG To pierwsza tak kompleksowa współpraca spółek.

 

źródło: nettg.pl
fot.: pgg.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij