W imieniu organizatorów zapraszamy 5-6 października 2021 r., do Krakowa na 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®.

Branża przemysłowa ma powody do optymizmu. Wyniki badań koniunktury PMI wskazują na duże ożywienie w sektorze. Wzrasta popyt, co przekłada się na zwiększenie produkcji i potrzebę nawiązania nowych kontaktów. Siłę branży będziemy mogli poczuć podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE, które odbędą się w dniach 5-6 października w EXPO Kraków razem z Międzynarodowymi Targami Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®.

Liderzy na rynku
Targi SYMAS®/MAINTENANCE od lat konsekwentnie budują swoją markę wśród firm z zakresu przetwarzania, przeładunku, transportu i magazynowania, sortowania, ale też filtracji, separacji, mielenia i pakowania materiałów sypkich i masowych. Co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu – m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Organizatorzy natychmiastowo odpowiadają na potrzeby branży, przygotowując program tak, aby poruszał kluczowe kwestie dla przedsiębiorców. W tym roku na uczestników czeka aż 8 stref tematycznych: ATEX, Przemysł 4.0, Filtry, Lighting, Cementowo-Wapiennicza, BHP, Mining, Outsourcing, w których prezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania.

Nowe wyzwania
Ostatnie miesiące przyniosły szereg zmian, na rynku pojawili się nowi gracze, wiele firm planuje rozwój i intensywnie poszukuje nowych pracowników. Nadchodząca edycja zbiega się w czasie z jednym z najgorętszych okresów dla polskiego przemysłu, który bije kolejne rekordy. Wiąże się to z licznymi wyzwaniami, jak chociażby wprowadzeniem sprawdzonych rozwiązań, które zapobiegną nieplanowanym przestojom w produkcji. Aktualnie rosnący popyt stwarza duże zagrożenie dla łańcuchów dostaw. Targi SYMAS®/MAINTENANCE jako jedyne w Polsce mają na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. 

Nowość
Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy jeszcze nigdy nie była tak ważna. W związku z tym uczestnicy targów przemysłowych organizowanych przez firmę Targi w Krakowie będą mogli odwiedzić specjalną strefę Safety Trends. Przedsiębiorcy w jednym miejscu i czasie zapoznają się ze sprawdzonymi rozwiązaniami zapewniającymi ochronę zdrowia pracowników oraz klientów. To również duża szansa dla producentów oraz dostawców m.in. artykułów bezpieczeństwa osobistego i zbiorowego, technologii oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni, środków i materiałów do dezynfekcji, sprzętu ochronnego do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców.

Nie tylko branża targowa, ale i wielu przedsiębiorców z zapartym tchem czeka na jesień. Potrzeba bezpośrednich spotkań, możliwość testowania różnych rozwiązań jeszcze nigdy nie była tak ważna i pożądana. Wymiana kontaktów jest podstawią biznesu i nawet teraz, gdy wokół nastało wiele zmian, jedno nadal pozostaje niezmienne – konieczność rozmowy, wymiany wiedzy i doświadczenia. Zadanie to spełniają targi.

źródło i fot.: SYMAS®/MAINTENANCE


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij