W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji online SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks, która odbędzie się 14-15 kwietnia 2021 r.

Dzięki współpracy Targów w Krakowie Sp. z o.o. oraz Magazynu Powder & Bulk w dniach 14‑15 kwietnia 2021 r. odbędzie się konferencja online SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks, która będzie zapowiedzią aktualnych trendów i nowości prezentowanych podczas wrześniowych targów w EXPO Kraków.

W konferencji weźmie udział 13 prelegentów z 8 firm i jednej technicznej uczelni, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 5 blokach tematycznych poruszymy 14 kluczowych zagadnień. Pierwszego dnia zostaną przedstawione tematy z zakresu bezpieczeństwa procesowego oraz obróbki, magazynowania i transportu materiałów sypkich i masowych. Drugiego natomiast, pod hasłem: „Utrzymaj się w ruchu” prelegenci omówią tematy z pogranicza: efektywności energetycznej i redukcji kosztów w utrzymaniu ruchu oraz modernizacji oświetlenia w zakładach produkcyjnych.

Wśród prelegentów przedstawiciele firm: 7BAR Sp. z o.o., e-engineer symulacje komputerowe, GRUPY WOLFF, MESco Sp. z o.o., NORD Napędy Sp. z o.o., SchahlLED Lighting GmbH, STERNET Sp. z o.o. oraz TheusLED.
Do udziału zapraszamy specjalistów z branży materiałów sypkich i masowych oraz z działów utrzymania ruchu.

Harmonogram i rejestracja na stronie:
https://symas.krakow.pl/pl/virtual-talks.html

 

Źródło i fot.:


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij