27-28 lutego w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Równocześnie odbyły się: Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, Salon Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING, Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGITEX oraz Gala Nagród Polskiej Branży Druku 3D.  

Podczas targów rozstrzygnięty został konkurs o Medal Expo Silesia, do którego wystawcy mogli zgłaszać prezentowane na stoiskach produkty i usługi. Komisja konkursowa uhonorowała firmę ELEPROJEKT Michał Grochowina za swobodnie programowalny moduł sterowania – jest to układ, który wyróżnia się mnogością interakcji komunikacyjnych oraz liczbą wejść i wyjść o kompaktowej konstrukcji, konkurencyjnej cenie oraz łatwości implementacji i programowania.
W trakcie targów odbyły się wykłady poświęcone branży BHP, a także warsztaty związane z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością była specjalna strefa Przemysłu 4.0, gdzie można było dowiedzieć się więcej na temat  rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy.

Oprócz tego miały miejsce konferencja pt. „Współczesna produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania” zorganizowana przez Fundację Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu i Expo Silesia oraz seminarium pt. „Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym”, którego organizatorami byli: Zakłady Badań i Atestacji ZETOM, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Katedra Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej, Expo Silesia. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejną edycję targów INDUSTRYmeeting, które odbędą się 4-5 marca 2020 roku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij