4-5 czerwca w Katowicach odbyła się konferencja Coaltrans Poland. To spotkanie gromadzące ekspertów m.in. z branży węglowej.

Konferencja Coaltrans Poland jest poświęcona innowacyjnym ideom wprowadzanym przez czołowych producentów węgla w celu zapewnienia ciągłości efektywności działań w sektorze górnictwa oraz roli, jaką polskie rynki węglowe odgrywają na arenie globalnej. Celem katowickiego spotkania jest dostarczenie szczegółowego studium tego, co przyniesie Polsce przyszłość i jak można pozycjonować firmy, by znalazły się one w czołówce innowacyjnych przedsiębiorstw. W tym roku konferencja skupiła się m.in. wokół analizy najnowszych polityk wpływających na polski przemysł węglowy oraz przeglądu cen węgla metalurgicznego, energetycznego i koksu naftowego. Zorganizowano dyskusję panelową na temat aktualnych stawek polskiego eksportu, w której szukano odpowiedzi na pytanie, jak wzmocnić rynek eksportowy. Wśród zagadnień konferencyjnych pojawiły się również: rola USA w polskim zaopatrzeniu w węgiel metalurgiczny i termiczny, sytuacja na rynku węgla drzewnego, nowe projekty zgazowania węgla w Polsce oraz prognozy wykorzystania węgla kamiennego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij