Przedstawione w artykule wybrane rozwiązania systemów podparcia i prowadzenia taśmy w pewien sposób pokazują tendencje ich rozwoju.

W artykule przedstawiono trendy w rozwoju konstrukcji systemów podparcia i prowadzenia taśmy stosowanych w nowoczesnych przenośnikach taśmowych. Opisano rozwiązania podparcia tocznego i ślizgowego taśmy przenośnikowej, także z uwzględnieniem instalacji pneumatycznych. Przedstawiono możliwości zastosowania tworzyw sztucznych w budowie krążników oraz ich nowe rozwiązania konstrukcyjne z wykorzystaniem płaszczy walcowych, stożkowych i baryłkowych.

Artykuł został opublikowany w wydaniu 1-2/2017, str. 58-65.

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij