Racjonalizacja poziomu zużycia energii, a tym samym kosztów wynikających z tego tytułu to obecnie kluczowy problem całej gospodarki w tzw. skali makro.

Realizacja inwestycji pozwalającej na wykonanie instalacji odzysku ciepła zgromadzonego w wodach dołowych pochodzących z systemu głównego odwodnienia, z zastosowaniem pompy ciepła dla celów przygotowania ciepłej wody użytkowej w TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Sobieski została podzielona na etapy: projektowy i realizacji inwestycji. Wykonawcą inwestycji była firma DMP System Sp. z o. o. ze Świętochłowic.W artykule przedstawiono etapy tej inwestycji.

Artykuł został opublikowany w wydaniu 4/2015, str. 43-45.

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij