W imieniu organizatorów zapraszamy w dniach 7-10 września 2021 r. do Katowic na XIX edycję Targów Katowice.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
07.09.2021
Data zakończenia:
10.09.2021
Strona www:
https://targi-k...

Targi KATOWICE są miejscem spotkań biznesu oraz nauki. Branża energetyczna i elektryczna ma doskonałą przestrzeń do prezentowania innowacyjnych urządzeń i technologii. Targi o charakterze międzynarodowym to świetna okazja do podjęcia współpracy między dostawcami usług, koncernami, specjalistami, biurami projektowymi, wystawcami, a wśród nich największe koncerny energetyczne a odbiorcami końcowymi.

Wydarzeniu towarzyszą również spotkania B2B, konferencje z czołowymi przedstawicielami sektora elektroenergetycznego, konkursy dla młodych inżynierów oraz seminaria naukowe. Słuchamy i dopasowujemy się by stworzyć “idealny klimat spotkań do rozmów o kierunku rozwoju tej strategicznej branży”.

Targi Katowice to największe Międzynarodowe Targi Przemysłu Ciężkiego i Energetycznego w Europie. Katowice – stolica Śląska – to wyjątkowe miejsce, gdzie przemysł ciężki spotyka się z przedstawicielami władz administracji państwowej i samorządowej, a rozmowy B2B przynoszą milionowe zyski. Targi to również platforma spotkań i nawiązywania relacji biznesowych, to 4 dni wypełnione kongresami, konferencjami i spotkaniami. XIX edycja targów odbędzie się w dniach 7-10 września 2021 r. w Katowicach.

Impreza ta odbywa się już od 30 lat, a jej organizacja, a także organizacja misji gospodarczych do takich krajów jak Chiny, Wietnam, Kazachstan, Ukraina, Rosja czy Niemcy.

 

źródło i fot.: Targi Katowice


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij