17-19 marca 2021 roku odbędą się Wirtualne Międzynarodowe Targi Górnictwa.

Zarząd Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej, podjął decyzję o organizacji w dniach 17-19 marca 2020 Wirtualnych Międzynarodowych Targów Górnictwa VIMMEX 2021.

Głównym celem tego nowatorskiego projektu promocyjnego jest wsparcie przemysłu około górniczego w czasach, gdy tradycyjne formy wystawiennicze są nieosiągalne, zarówno z uwagi na związane z pandemią ograniczenia w podróżowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, jak też ze względu na wysokie koszty. Niewątpliwie przyczyni się on również do rozpropagowania polskiej innowacyjnej myśli technicznej na rynkach międzynarodowych

Do współpracy zaprosiliśmy polskie i zagraniczne media branżowe, ambasady, organizacje branżowe oraz przedstawicieli przemysłu wydobywczego z krajów górniczych. O patronaty honorowe zwróciliśmy się do Ministra Aktywów Państwowych, Minister Rozwoju, Marszałka Województwa Śląskiego, Prezydenta EURACOAL, Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, rektorów Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Śląskiej i Politechniki Wrocławskiej.

Wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty w wirtualnej hali wystawienniczej potencjalnym klientom z całego świata – bez konieczności delegowania licznych pracowników do obsługi stoiska targowego, ponoszenia kosztów jego budowy, transportu eksponatów, podróży służbowych, zakwaterowania, produkcji materiałów reklamowych etc. Najważniejszą jednak zaletą przedmiotowego projektu jest całkowita eliminacja ryzyka zakażenia.

źródło i fot.: Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij