Do cyklu szkoleń w ramach ,,Akademii PGG" dołączono właśnie materiały podejmujące problematykę pracy zdalnej.

W ramach ,,Akademii PGG" firma publikuje materiały edukacyjne dla swoich menadżerów – pracowników dozoru w kopalniach i zakładach. Ich celem jest doskonalenia kompetencji kadry zarządzającej w spółce. Obecnie, podczas walki z koronawirusem pojawiły się nowe materiały dotyczące m.in. problematyki pracy zdalnej, zarządzania zespołem rozproszonym, komunikacji, motywacji.

Możliwości zdalnego e-learningu również uległy w ostatnim czasie znacznemu poszerzeniu w spółce. W pierwszej połowie marca wstrzymane zostały stacjonarne kursy i szkolenia, aby wyeliminować gromadzenie się uczestników w salach. Wszystkim grupom pracowników zostały w zamian udostępnione szkolenia w formie e-learningu. Dotyczy to również szkoleń obowiązkowych (np. szkoleń okresowych), które kończą się zdalnym egzaminem.


Źródło i fot.: pgg.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij