24-26.02.2020 r. w Krakowie odbędzie się XXIX edycja Szkoły Eksploatacji Podziemnej.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
24.02.2020
Data zakończenia:
26.02.2020
Strona www:
http://szkolaek...

Jest to wydarzenie, które od prawie trzydziestu lat pomaga uczestnikom zdobywać nową wiedzę mającą wpływ na poprawę efektywności i działania w różnych obszarach branży górniczej i eksploatacji surowców.

Podczas poprzednich edycji odbyło się wiele istotnych sesji tematycznych, m.in. dotyczących poprawy efektywności w górnictwie, organizacji pracy kopalń, planowania produkcji, nowoczesnych technologii. Uczestnicy omawiali m.in. problematykę odmetanowania pokładów kopalń.

Podczas tegorocznej edycji organizatorzy zaplanowali nie tylko obrady merytoryczne, ale również specjalną sesję i koncert galowy w Teatrze im. J. Słowackiego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij