2.09. br. w 24 klasach patronackich TAURON Wydobycie rozpocznie naukę ponad 350 uczniów. Ich nauka ma być profilowana pod zawody związane z górnictwem.

TAURON Wydobycie współpracuje ze szkołami średnimi, aby pozyskać odpowiednio wykwalifikowaną kadrę. Uczniowie będą się kształcić w specjalnościach: technik górnictwa podziemnego, technik mechanik, technik elektryk, technik mechatronik, technik elektronik. W programie nauczania zaplanowane są również zajęcia praktyczne, które odbędą się na terenie zakładów górniczych w Jaworznie, Libiążu i Brzeszczach.

- Chcemy pozyskiwać jak najlepiej wykształcone kadry dla naszych zakładów górniczych, dlatego wspieramy rozwój szkolnictwa zawodowego. Współpracujemy już z 24 klasami patronackimi, dzięki czemu mamy realny wpływ na proces kształcenia praktycznego młodzieży i rozwój kompetencji niezbędnych do zawodów związanych z górnictwem
– mówi Tomasz Cudny, prezes zarządu TAURON Wydobycie.

 

Źródło: www.tauron-wydobycie.pl

Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij