Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała porozumienia z powiatem rybnickim i miastem Jastrzębie-Zdrój na kontynuowanie współpracy ze szkołami.

Podpisane porozumienia gwarantują uczniom pracę po zakończeniu nauki i miesięczne stypendium. Podobna współpraca w latach poprzednich pozwoliła na zwiększenie zainteresowania klasami o profilu górniczym.

Dzięki współpracy JSW ze szkołami zyskują obie strony – firma będzie miała zapewnionych fachowców, którzy nie wyjadą, z czego cieszą się samorządowcy. Dyrektorzy szkół podkreślają, że w tym roku w szkołach branżowych i technikach obsadzone zostały wszystkie kierunki.

Źródło i fot.: jsw.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij