Szkolenie dotyczące sprzętu ochrony dróg oddechowych w teorii i praktyce umożliwia personelowi rozmieszczonemu w strefach niebezpiecznych bezpieczną pracę z niezależnym aparatem oddechowym i/lub w kombinezonie ochrony przeciwchemicznej.

Uczestnicy uczą się przeprowadzać podstawowe kontrole, poznają procedurę zakładania i zdejmowania środków ochrony osobistej, a także podstawowe czynności konserwacyjne oraz aspekty prawne i psychologiczne. Szkolenie z detekcji gazów w praktyce zapewnia wszechstronną wiedzę na temat użytkowania i codziennej konserwacji przenośnych detektorów gazu – od prawidłowych ustawień po kalibrację. Koncentruje się na najnowszej generacji urządzeń Dräger. Szkolenie kierowane jest do pracowników przemysłu wydobywczego, chemicznego, gazowego, petrochemicznego, a także do pracowników instytucji i firm, które w swojej codziennej działalności mają do czynienia z problematyką pomiaru gazów i substancji niebezpiecznych. Po ukończeniu tego kursu oczekuje się, iż uczestnicy będą mieli umiejętności i wiedzę specjalistyczną w zakresie monitorowania substancji niebezpiecznych za pomocą przenośnych detektorów gazu i niezbędnych akcesoriów.

Źródło i fot.: Dräger


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij