9-11 października 2019 r. w Wiśle odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji Jesienna Szkoła Bezpieczeństwa Technicznego.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
09.10.2019
Data zakończenia:
11.10.2019
Strona www:

Organizatorem jest Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego i Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego „Klub Paragraf 34”.


Celem wydarzenia jest prezentacja osiągnięć  naukowo-technicznych, technologicznych w zakresie budowy i eksploatacji maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych w aspekcie zwiększenia  bezpieczeństwa  ich  eksploatacji  oraz  wyzwań  w  dobie  czwartej  rewolucji przemysłowej (Industry 4.0).
Tematyka konferencji obejmuje m.in. projektowanie i produkcję maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych, rozwiązania sprzętowe i programowe związane z kwestiami bezpieczeństwa, analiza, ocena i redukcja ryzyka, technikę pomiarową w służbie bezpieczeństwa przemysłowego i środowiska pracy, cyberbezpieczeństwo, prawa i obowiązki pracodawcy/użytkownika względem maszyn, znaczenie norm i normalizacji dla bezpieczeństwa  maszyn i urządzeń.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij