Już po raz 11. producent sit przemysłowych firma PROGRESS SCREENS (Progress ECO) wraz z producentem pomp firmą EMM INDUSTRY organizują kolejne branżowe wydarzenie z cyklu ŚWIĘTOKRZYSKIE SPOTKANIA SZEFÓW PRZERÓBKI MECHANICZNEJ WĘGLA.

Tym razem impreza odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 w Kocierz Hotel & Spa w Andrychowie. Dzięki uprzejmości tegorocznego partnera, firmy TAURON WYDOBYCIE SA, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się realizacją modernizacji w Zakładzie Górniczym JANINA w Libiążu.

Impreza od ponad 10 lat skupia przedstawicieli największych kopalń, zakładów koksowniczych i przeróbczych w Polsce i Czechach.

Merytoryczne wsparcie ze strony środowisk naukowych i akademickich zapewniają Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH), w Krakowie oraz Technická Univerzita (VŠB) w Ostrawie.

Relacja z wydarzenia w wydaniu 4/2019 KRUSZYW i wydaniu 2-3/2019 INŻYNIERII GÓRNICZEJ.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij