14-16.10.2019 r. w Szczyrku odbędzie się XX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Techniki i Technologie dla Górnictwa Bezpieczeństwo – Efektywność – Niezawodność.

Lokalizacja:
Szczyrk
Data rozpoczęcia:
14.10.2019
Data zakończenia:
16.10.2019
Strona www:

Organizatorem jest Instytut Techniki Górniczej KOMAG. Celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych osiągnięć naukowych, badawczych i technicznych w dziedzinie górnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia, wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie wykorzystania innowacyjnych technik i technologii.

W zakresie tematycznym tegorocznej edycji znajdują się zagadnienia dotyczące m.in.: postępu technicznego w budowie i eksploatacji maszyn, inteligentnych rozwiązań maszyn i urządzeń górniczych zgodnych z ideą Przemysłu 4.0, systemów transportu maszyn, urobku i jazdy ludzi, kształtowania bezpiecznych warunków pracy w kopalniach, nowoczesnych systemów zarządzania kopalnią.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij