12-14.06.2019 r. w Wiśle odbędzie się konferencja Mechanizacja, Automatyzacja i Robotyzacja w Górnictwie.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
12.06.2019
Data zakończenia:
14.06.2019
Strona www:

Organizatorami wydarzenia są: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – Katedra  Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych oraz Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii, Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. w Lędzinach, Politechnika Wrocławska – Wydział Mechaniczny, Katedra Inżynierii Maszyn Roboczych i Pojazdów Przemysłowych oraz Wydział Techniczno-Inżynieryjny, „Klub Paragraf 34", Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego w Katowicach, Cert Partner Sp. z o.o. Sp.k. w Opolu.

Podczas konferencji zostaną poruszone takie tematy jak: budowa i eksploatacja maszyn, automatyka, robotyka i informatyka, górnictwo podziemne i odkrywkowe, bezpieczeństwo w budowie i eksploatacji maszyn i urządzeń, elektrotechnika i energetyka, transport poziomy i pionowy, przeróbka mechaniczna kopalin.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij