25.01.2019 roku w Katowicach odbyło się spotkanie podsumowujące rok 2018 w sektorze górnictwa węgla kamiennego.

Podczas posiedzenia omówione zostały wskaźniki techniczne, ekonomiczne, a także nawiązano do najnowszych wydarzeń. Wiceminister Grzegorz Tobiszewski mówił o projekcie Polityki energetycznej Polski do 2040 r. - Dokument jest obecnie na etapie konsultacji. Do Ministerstwa Energii spłynęło wiele uwag, które obecnie są analizowane. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i zaproponowaną przez nas strategią, udział wolumenu węgla w mixie energetycznym do 2030 pozostanie na obecnym poziomie – dodał.

Zespół Trójstronny ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników został powołany w grudniu 1992 roku. Jego zadaniem jest dialog oraz wypracowanie wspólnego stanowiska w sprawach ważnych z punktu widzenia polityki państwa oraz interesów pracowników i pracodawców.

Źródło i fot.: www.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij