11-14 marca 2019 r. w Karpaczu odbędzie się XLII Zimowa Szkoła Mechaniki Górotworu i Geoinżynierii.

Lokalizacja:
Karpacz
Data rozpoczęcia:
11.03.2019
Data zakończenia:
14.03.2019
Strona www:
http://www.zsmg...

Tematyka tegorocznej edycji będzie poświęcona m.in.: technologiom hybrydowym w geoinżynierii, budownictwu podziemnemu i tunelowemu, prognozowaniu i zwalczaniu zagrożeń naturalnych w górnictwie i geotechnice, modelom konstytutywnym geomateriałów, procesom dynamicznym w górotworze, modelowaniu numerycznemu i probablistycznemu w geoinżynierii i górnictwie, badaniom doświadczalnym i ich interpretacjom oraz rekultywacji terenów górniczych. 

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń przedstawicieli nauki i praktyki, uaktualnienie i pogłębienie posiadanego zasobu wiedzy oraz prezentacja aktualnych problemów mechaniki górotworu i geoinżynierii.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij