Jastrzębska Spółka Węglowa została partnerem Pawilonu Narodowego w czasie COP24.

JSW zaprezentuje swoją działalność podczas tzw. Dnia Partnera. Będzie mieć do dyspozycji stoisko o powierzchni 349 m kw. w tzw. budynku tymczasowym, który znajduje się między katowickim Spodkiem a Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Firma zorganizuje panele dyskusyjne i spotkania z ekspertami. Jej działalność odbywa się pod hasłem ,,Szanujemy zasoby naturalne", dlatego celem spotkań będzie zaprezentowanie nowoczesnego obrazu górnictwa, m.in. dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Spółka rozwija np. techniki pozyskiwania wodoru z gazu koksowniczego, który powstaje w jej zakładach i może być wykorzystywany do napędzania samochodów. Rezultatem spalania w silnikach jest wyłącznie para wodna. Dodatkowo podczas szczytu goście będą mogli przemieszczać się autobusem wodorowym.

Globalny szczyt klimatyczny będzie trwać od 3 do 14 grudnia w Katowicach.

Źródło i fot. jsw.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij