W dniach 27-28 lutego 2019 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING.

Lokalizacja:
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu
Data rozpoczęcia:
27.02.2019
Data zakończenia:
28.02.2019
Strona www:
www.exposealing...

Będzie to pierwsza edycja wydarzenia, którego celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń, miejsca spotkań i dyskusji producentów i dystrybutorów materiałów uszczelniających z odbiorcami.

„Uszczelnienia znajdują swoje zastosowanie w większości procesów produkcyjnych, niemniej patrząc na krajowy rynek imprez przemysłowych wydają się być mocno niedocenione. Chcemy skupić podczas jednego wydarzenia zarówno producentów, jak i dystrybutorów powyższych technologii. Rozwiązania z zakresu techniki uszczelniania, na które osoby odpowiadające za dobór odpowiednich maszyn lub urządzeń często nie zwracają uwagi, mogą mieć kluczowe znaczenie dla ciągłości procesu przemysłowego, a przez to wpływ na zrównoważone działanie firm produkcyjnych. Właśnie na zagadnienia dotyczące odpowiedniego doboru uszczelnień: wyboru materiałów, rodzajów uszczelnień, projektowania, budowy i późniejszej eksploatacji maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych oraz wskazania najlepszych rozwiązań technicznych odpowiedzią będą Targi Uszczelnień i Technologii Uszczelniania ExpoSEALING” – stwierdza Mariusz Dziczek, Menedżer Targów ExpoSEALING.

Podczas Targów zaprezentują się producenci i dystrybutorzy z branży uszczelnień statycznych i dynamicznych, m.in.  toczonych, wycinanych, mechanicznych, a także firmy zajmujące się płytami i sznurami gumowymi, pastami silikonowymi, smarami, środkami ochronnymi, zabezpieczeniami i przygotowaniem powierzchni, a także czyszczeniem połączeń uszczelnianych.

Targi skierowane są przede wszystkim do przemysłu, w szczególności do branży automotive, maszynowej, narzędziowej, hydrauliczno-pneumatycznej, wodociągowej, elektrycznej i elektrotechnicznej, kolejowej. Wśród zainteresowanych mogą się również znaleźć producenci pomp, zaworów, maszyn spożywczych, mebli i stolarki otworowej (drzwi, okien, bram garażowych), systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji.

 

Źródło: mat. prasowe, www.exposilesia.pl
Fot. mat. prasowe


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij