W dniach 6 - 8 czerwca 2018 r. w Wiśle odbyła się IX edycja ,,Szkoły Zamówień Publicznych”. W konferencji udział wzięło 240 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorstw górniczych oraz firm pracujących na rzecz górnictwa.

Patronat nad tegoroczną edycją ,,Szkoły Zamówień Publicznych" objęły Ministerstwo Energii oraz Urząd Zamówień Publicznych.

Organizatorzy dziękują wszystkim Uczestnikom ,,Szkoły Zamówień Publicznych 2018” za tak liczną obecność oraz wyrażają nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne. Przyjacielska atmosfera jaka panowała, dobre relacje, jakie się nawiązały, wspólnie spędzony czas podczas ,,Szkoły Zamówień Publicznych 2018” jest doskonałym dowodem na to, że konferencje nie są tylko miejscem nauki, ale także spotkaniem specjalistów, którzy chcą podzielić się tym, co najcenniejsze – doświadczeniem.

Gościem honorowym tegorocznej Szkoły był Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych – Pan Hubert Nowak, który wygłosił wykład inaugurujący dot. Projektu Platformy e-zamówienia.

W szczególności organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Szkoły następującym firmom: Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o. o., PPUH ,,Malinex" Ryszard Malinowski, Grupie Berger, Joy Global Poland Sp. z o.o., Fabrykom Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A., Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. oraz Polskiej Technice Górniczej S.A.

Zapraszamy za rok na jubileuszową konferencję "Szkoła Zamówień Publicznych 2019" w dniach 5-7 czerwca 2019 r.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij