Jako patron medialny, zapraszamy do udziału w jubileuszowej X edycji ŚWIĘTOKRZYSKICH SPOTKAŃ SZEFÓW PRZERÓBKI MECHANICZNEJ WĘGLA, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2018 w Kielcach.

Impreza od ponad 10 lat skupia przedstawicieli największych kopalń, zakładów koksowniczych i przeróbczych w Polsce i Czechach. Merytoryczne wsparcie ze strony środowisk naukowych i akademickich zapewniają renomowane uczelnie, w tym Polska Akademia Nauk (PAN), Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH) w Krakowie oraz Technická Univerzita (VŠB) w Ostrawie.  

Największym zainteresowaniem uczestników cieszy się prezentacja rozwiązań technologicznych w zakładach przeróbczych, dlatego też w organizację dotychczasowych edycji włączali się liderzy branży górniczej min.: Jastrzębska Spółka Węglowa SA, KWK Bogdanka czy czeska Ostravská Těžební a.s. Tym razem organizatorzy przedstawią projekt zrealizowany wspólnie z Polską Grupą Górniczą S.A.

Świętokrzyskie Spotkania Szefów Przeróbki Mechanicznej Węgla stanowią idealną przestrzeń do wymiany doświadczeń, zwiększając konkurencyjność uczestniczących w nich firm, a jednocześnie wpływając na rozwój całego sektora. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij