20 listopada Tauron Wydobycie oraz Wydział Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej podpisały porozumienie o współpracy.

 

Umowa została podpisana pierwszego dnia IV Polskiego Kongresu Górniczego.

 

Na mocy porozumienia Tauron Wydobycie będzie organizował dla studentów AGH praktyki zawodowe zgodnie z potrzebami uczelni i możliwościami ekonomicznymi i organizacyjnymi spółki. Spółka ma także umożliwić studentom pozyskiwanie tematów do prac dyplomowych oraz przyznawać stypendia.

 

Porozumienie przewiduje również organizację wycieczek dydaktycznych do zakładów Taurona Wydobycie oraz organizowanie staży nie związanych z pracą dyplomową.

 

Porozumienie w imieniu spółki podpisali prezes Zdzisław Filip i wiceprezes ds. technicznych Janusz Czarnecki. Z ramienia uczelni podpisy złożyli dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii prof. Marek Cała oraz prodziekan ds. współpracy prof. Marek Borowski.

 

Źródło: http://nettg.pl

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij