Sterowanie maszyn, przenośniki taśmowe, pomiary i diagnostyka – oto wiodące tematy konferencji naukowo-technicznej ELGOR. 12. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 18-20 października br. w Kudowie-Zdroju.

ELGOR to jedna z najważniejszych konferencji branży górnictwa odkrywkowego w Polsce. O jej randze świadczą prelegenci i uczestnicy, reprezentujący przemysł, biznes i naukę. Udział wezmą m.in. dyrektorzy techniczni, główni inżynierowie, automatycy i elektrycy kopalni odkrywkowych.
 
Organizatorzy zaplanowali następująca tematykę paneli dyskusyjnych i warsztatów inżynierskich:
Sterowanie maszyn podstawowych górnictwa odkrywkowego w praktyce (algorytmy sterowania, serwis napędów, modernizacja maszyn, sieci komunikacyjne, narzędzia programisty);
Przenośniki taśmowe w górnictwie (dobór mocy, regulacja prędkości, odzysk energii, efektywność energetyczna, diagnostyka taśmociągów);
Pomiary i diagnostyka maszyn współczesnej kopalni (systemy wagowe, diagnostyka maszyn i napędów, bezpieczeństwo maszyn, kable i przewody, zabezpieczenia, monitoring i wizualizacje oraz zarządzanie).

AGENDA KONFERENCJI
 
Tegoroczna edycja konferencji przewiduje po raz kolejny formę paneli dyskusyjnych – w ramach których, moderator panelu wygłasza wprowadzenie, przedstawia prelegentów i anonsuje wystąpienia. Prelegenci  w trakcie 30 minutowych prezentacji przedstawią rozwiązania, innowacje, oraz wyniki dotychczasowych doświadczeń i badań nad którymi pracują i którymi chcą się podzielić lub wywołać dyskusję.
 
Niezależnie od paneli dyskusyjnych prowadzone będą również warsztaty inżynierskie podczas których - w formie szkoleń, pokazów lub prelekcji - dostawcy i firmy usługowe będą prezentować wybrane techniki, metody i urządzenia z codziennej praktyki służb utrzymania ruchu.

Konferencja organizowana jest pod auspicjami Instytutu Górnictwa Odkrywkowego Poltegor, Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższego Urzędu Górniczego. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma Siemens. Partnerami Głównymi konferencji są firmy ANIA Holding, Elektromontaż Lublin oraz REVICO. Partnerami konferencji są firmy ACTEMIUM, Elektrobudowa, FUGO Projekt, Lapp Kabel, Merrid Controls oraz Prysmian Group.

Uczestnicy konferencji mają zagwarantowany udział w konferencji, materiały konferencyjne, atrakcje integrujące, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym rodzajem uczestnictwa.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 1000 PLN netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju dwuosobowym, lub 1200 PLN netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju jednoosobowym. Udział w konferencji bez noclegu kosztuje 700 PLN netto.

Osobom rejestrującym się przed 22 września przysługuje rabat w wysokości 100 PLN netto.

Więcej informacji, agenda i rejestracja: www.konferencja-elgor.pl

Dalszych informacji udziela:
Maciej Fudała, Omega Communication 
tel. (22) 854 16 27, 602 131 401, e-mail: mfudala@communication.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij