Rada Techniczno – Naukowa PGG rozpoczęła swoje działanie inauguracyjnym posiedzeniem w siedzibie PGG

Skład Rady to zarówno naukowcy z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie, Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach, Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach, dyrektorzy kopalń, a także menadżerowie spółki. Prace będą skupiały się na opiniowaniu programów i kierunków rozwoju poszczególnych kopalń, a także projektów inwestycyjnych oraz strategie rozwoju PGG.
Rada będzie funkcjonowała w charakterze organu doradczego, bazując nie tylko na wiedzy teoretyków, ale także na doświadczeniu praktyków. Na Forum Rady powstanie przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy kadrami poszczególnych kopalń, promowania bezpieczeństwa czy nowoczesnych technologii i kierunków rozwoju.

- Dzięki połączonym siłom naukowców oraz osób z kierownictwa kopalń, którzy na bieżąco zajmują się wydobyciem, będziemy mogli usprawnić procesy związane z osiągnięciem strategicznych celów PGG – mówi Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej oraz przewodniczący Rady Techniczno-Naukowej PGG

Sytuacja kopalni zespolonej ROW była pierwszą kwestią poruszaną przez Radę podczas inauguracyjnych obrad, a dokładnie kwestie związane z siecią wentylacji kopalni oraz długo i krótkoterminowe perspektywy odnośnie poszczególnych ruchów i kroków w dalszym działaniu kopalni.

Źródło:
https://www.pgg.pl/aktualnosci/z-zycia-firmy/378,Powsta%C5%82a+Rada+Techniczno-Naukowa+PGG


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij