Rynki eksportowe online otwarte dla polskich przedsiębiorstw

21 lipca br. Elamed Media Group (EMG) i Deutscher Medien Verlag (DMV) podpisały umowę o współpracy, na mocy której EMG staje się wyłącznym polskim przedstawicielem i administratorem portalu IndustryStock, będącego własnością DMV. Portal działa pod adresem www.industrystock.com, a wersja polskojęzyczna – pod adresem www.industrystock.pl

Globalna platforma B2B
IndustryStock to renomowana, uznana w świecie platforma internetowa, której misją jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych przedsiębiorstw (producentów, dystrybutorów i usługodawców działających we wszystkich segmentach gospodarki) oraz ułatwianie zainteresowanym firmom nawiązywania kontaktów handlowych i kooperacyjnych w skali globalnej.

Co oferuje IndustryStock
Obok obszernej bazy danych przedsiębiorstw i produktów oraz narzędzi nawiązywania współpracy, IndystryStock publikuje aktualne informacje gospodarcze, artykuły fachowe, analizy i omówienia, a także wywiady z ekspertami branżowymi. Zarejestrowanym użytkownikom oferuje także periodycznie ukazujące się newslettery – w szczególności o tematyce przemysłowej, w tym działające w obszarze pośrednictwa pracy. Rejestracja w portalu, a także podstawowe wpisy przedsiębiorstwa są bezpłatne.

Liczby
Wszystkie informacje ofertowe (ponad 300 tysięcy zarejestrowanych przedsiębiorstw i ponad 3,2 mln produktów) oraz fachowe publikacje dostępne są w 16 językach, znikają więc bariery językowe. W ciągu ostatniego roku portal zanotował 9 milionów odwiedzających oraz blisko 40 milionów odsłon.

Specjaliści szukają z IndustryStock
Z przeprowadzonych badań wynika, że ok. 60% użytkowników IndustryStock stanowią profesjonaliści z działów technicznych przedsiębiorstw. Kolejne 32% pochodzi z działów dystrybucji, zakupu i marketingu.

Współpraca
Zespół IndustryStock.pl jest otwarty na współpracę ze wszystkimi mediami, instytucjami i organizacjami, które chciałyby upowszechnić w świecie swoją wiedzę na temat polskiego rynku przedsiębiorstw przemysłowych, przede wszystkim zaś z firmami zainteresowanymi kooperacją na nieograniczonym rynku światowym.

Dane kontaktowe
IndustryStock.pl
Elamed Media Group
al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
www.industrystock.pl

Deutscher Medien Verlag GmbH, twórca i właściciel marki IndustryStock, jest zlokalizowaną w Cottbus w Niemczech spółką, powstałą w 2003 roku i zatrudniającą ponad 60 pracowników. W tej chwili obszar jej działania obejmuje Niemcy, Chiny, Czechy, Węgry i Polskę.

Kontakt
Deutscher Medien Verlag GmbH
Rudolf Breitscheid str. 1
03046 Cottbus, Germany
tel. +49 (0) 355 28 94 43 40
fax +49 (0) 355 28 94 43 11
e-mail: info@deutscher-medien-verlag.com

-------------------------------------------
Elamed Media Group jest największym w Polsce wydawnictwem czasopism branżowych, powstałym w 1992 roku i zatrudniającym ok. 100 pracowników. Oprócz 25 tytułów prasowych wydaje także książki specjalistyczne oraz multimedialne materiały edukacyjne. Prowadzi również działalności szkoleniową w obszarach tematycznych wydawanych periodyków.

Kontakt

Justyna Pich
koordynator projektu IndustryStock.pl
Elamed Media Group
al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
tel. +48 32 788 51 51
fax +48 32 788 51 09
e-mail: justyna.pich@industrystock.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij