17 lipca 2017 odbyło się spotkanie Sekretarza Stanu Pełnomocnika Rządu do spraw restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego z kierownictwem WUG.

Spotkanie miało miejsce w siedzibie Wyższego Urzędu Górniczego, a jego celem było wręczenie nominacji na stanowisko Wiceprezesa WUG panu Krzysztofowi Królowi, który objął tę funkcję dnia 30 czerwca, zgodnie z art. 165 ust. 13 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. - Prawo geologiczne i górnicze. Nowy Wiceprezes został wyłoniony w drodze konkursu, a powołany przez Ministra Energii na wniosek Prezesa WUG.
Ponadto, podczas spotkania omawiane były również cele oraz zadania, jakie stoją przed nadzorem górniczym w kontekście zmian, jakie zachodzą w przemyśle górniczym.


Źródło: http://www.wug.gov.pl
Fot.: http://www.wug.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij