Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 30 czerwca 2017r. dokonało zmian we władzach

Dotychczasowy prezes zarządu spółki Haldex SA, Tadeusz Koperski, sprawuje obecnie funkcję dyrektora ds. rozwoju i handlu, a zadania Zarządu Haldeksu, wykonuje jednoosobowo wceprezes i dyrektor ekonomiczno-finansowy Iwona Smaluch.
Informacje te potwierdził Tadeusz Koperski, w rozmowie z portalem górniczym nettg.pl - Staraliśmy się wybrać taką logikę postepowania, aby obie firmy - Haldex i Trakt, które mają zostać połączone w ramach reorganizacji Kompanii Węglowej, mogły rozwijać się bez żadnych konfliktów. Moja kadencja kończyłaby się w kwietniu, wejdę też w okres ochronny przed emeryturą, dlatego w porozumieniu z właścicielem poprosiłem o odwołanie. Wydawało się, że to najlepsze rozwiązanie, które umożliwi stabilną sytuację w firmie. Przez 4-5 miesięcy Haldex będzie przygotowywał się do połączenia z gliwicką spółką Trakt, odbędzie się także konkurs na prezesa, który przeprowadzi fuzję obu spółek - podał Tadeusz Koperski.


Źródło: http://nettg.pl
Foto: http://www.haldex.com.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij