7 czerwca, w Katowicach, odbędzie się konferencja poświęcona najlepszym praktykom w drenażu i wykorzystywaniu metanu z kopalń.

8 czerwca, o godz. 9.45, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się sesja poświęcona technologiom pozyskiwania metanu. W planach jest również prezentacja Grupy Eksperckiej Komisji Gospodarczej ONZ ds. metanu z kopalń. Przedstawione zostanie również, powstające w  Katowicach Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Dziedzinie Metanu z Kopalń,  a prezentacja przeprowadzona będzie przez grupę założycieli: GIG, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy oraz Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy.

Od godz, 11.30 do 18.00 trwać będzie dyskusja naukowa poświęcona zagadnieniom wykorzystywania metanu z kopalń. Wezmą w niej udział eksperci z różnych krajów świata.

Siedziba powstającego w Katowicach Międzynarodowego Centrum Doskonałości w Dziedzinie Metanu z Kopalń, będzie miała miejsce na terenie Głównego Instytutu Górnictwa.
Jego głównym zadaniem stanie się aktywne wspieranie Grupy ekspertów ds. metanu w działaniach związanych z budowaniem kompetencji poprzez upowszechnianie najlepszych praktyk ekonomicznie uzasadnionego ujmowania i wykorzystywania tego gazu.

Źródło: www.nettg.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij