Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na ósmą edycję konferencji Szkoła Zamówień Publicznych 2017, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2017 r. w Hotelu STOK**** w Wiśle.

Kolejne edycje konferencji z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przyciągając kilkuset uczestników zarówno ze strony zamawiających, jak i wykonawców. Na konferencję zapraszani są m.in. przedstawiciele przedsiębiorców górniczych, firm działających w otoczeniu górnictwa oraz instytuty naukowo-badawcze. Czołowi eksperci podkreślają, że fakt, iż w Szkole uczestniczą obie strony postępowań przetargowych, to jeden z jej największych atutów. Z tego też powodu jest to inicjatywa przydatna i pożyteczna, a czas pokazał, że w pełni zdaje egzamin.

Najbardziej istotnym elementem konferencji są warsztaty - panele dyskusyjne, które pokazują, ze życie jest bogatsze niż teoria. Szkoła służy temu, by rozmawiać i analizować przypadki trudne, dyskusyjnych, które mogłyby nie przyjść do głowy teoretykowi. Takie forum wymiany poglądów i miejsca, w którym można przedstawić swoje problemy sprawia, że uczestnikom konferencji łatwiej jest poszukiwać rozwiązań dla danych sytuacji. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!
 
Szczegółowe informacje na www.giph.com.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij