21-22.04.2016 r. Rada Nadzorcza WĘGLOKOKS S.A. Przeprowadziła ogłoszone na początku kwietnia, rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na członków zarządu nowej kadencji. Rozmowy zostały zamknięte bez rozstrzygnięcia.

W wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego, zostały zamknięte, bez wyłonienia, dwa postępowania kwalifikacyjne:
na Prezesa Zarządu i Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych. Jednocześnie, decyzją Rady Nadzorczej, skład Zarządu IX kadencji WĘGLOKOKS S.A. zostanie rozszerzony do 5 osób - o Wiceprezesa Zarządu ds. Hutnictwa.
W związku z tym, Rada Nadzorcza WĘGLOKOKS S.A. ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na :

- Prezesa Zarządu - Pobierz plik

- Członka Zarządu, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych - Pobierz plik
- Członka Zarządu, Wiceprezesa Zarządu ds. Hutnictwa - Pobierz plik

Zgłoszenie wraz z kompletem dokumentów należy złożyć do 09 maja br r. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 10 maja, a rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami spełniającymi warunki formalne, zawarte w ogłoszeniu, będą przeprowadzane w siedzibie Spółki 12 maja.

Węglokoks


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij