W ramach obchodów górniczego święta jakim jest "Barbórka", na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się I Seminarium "Moje górnictwo-wizja przyszłości".

Organizatorami spotkania była Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Stowarzyszenie Wychowanków AGH. Seminarium oficjalnie otworzył Rektor AGH prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka, a wszystkich przywitał Dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii prof. dr hab. inż. Piotra Czaja.
Do wystąpień zaproszeni zostali między innymi wychowankowie AGH, którzy dzieląc się ze sluchaczami swoimi doświadczeniami przedstawiali również swoją wizją przyszłości górnictwa.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij