Górnictwo – perspektywy, zagrożenia – to tytuł konferencji, która odbyła się 6-8.05.2014 r. na terenie Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w Rybniku.

Głównym celem konferencji było spotkanie środowisk naukowych, użytkowników maszyn/urządzeń przeznaczonych dla górnictwa, a także wytwórców tychże maszyn/urządzeń.
W konferencji, do powstania której przyczyniły się firmy prowadzące działalność wydobywczą, jak i pracujące dla górnictwa, wzięło udział ponad 180 uczestników.
Uczestnicy konferencji przedstawili wyniki swoich badań, analiz oraz przemyśleń dotyczących różnych aspektów działalności naukowo-badawczej oraz jej interakcji z otaczającym środowiskiem. Przedstawiono opracowania teoretyczne, a także prace będące wynikiem badań zarówno doświadczalnych, jak i w warunkach rzeczywistych – w większości przypadków o charakterze praktycznym i aplikacyjnym, dotyczącym górnictwa.

fot. Daniel Wyciszczok

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij