28-29 września 2017 r. w Katowicach odbędzie się IV edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing

Do Katowic przyjadą lean managerowie, managerowie, kierownicy, dyrektorzy i prezesi największych firm produkcyjnych w Polsce (i nie tylko!).
Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ekspertów związanych z tematyką szczupłego zarządzania w różnych branżach (m.in.: produkcja, logistyka, bankowość, IT, administracja publiczna, reklama, retail) i na różnych poziomach zaawansowania. Będzie to też świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do dyskusji z szerszym gronem praktyków.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać charyzmatycznych wystąpień takich specjalistów jak:

  • Michał Gądek - Koordynator systemów produkcyjnych - Hager Polo Produkcja,
  • Michał Kozieł - Lean Manufacturing & Continuous Improvement Leader - ALSTOM-Konstal SA,
  • Marcin Nowak - Dyrektor Lean Management oraz Michał Gołąbek - Dyrektor Lean Management Grupa TDJ,

którzy z sukcesem wdrażają Lean Manufacturing w swoich firmach. Co więcej drugiego dnia Kongresu Uczestnicy odwiedzą wybrane zakłady produkcyjne i zobaczą jak Lean wdrażają inni.

Pierwszy dzień Kongresu zakończy uroczysta kolacja, w trakcie której odbędzie się tradycyjna już Aukcja Charytatywna. W tym roku wspomożemy Podopiecznych ze Stowarzyszenia „Dobrze, że jesteś!” Istebna.

Informacje o poprzednich edycjach, a także szczegóły zbliżającej się konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.kongreslean.pl

Źródło: materiały prasowe organizatora