Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na ósmą edycję konferencji Szkoła Zamówień Publicznych 2017, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2017 r. w Hotelu STOK**** w Wiśle.

Kolejne edycje konferencji z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przyciągając kilkuset uczestników zarówno ze strony zamawiających, jak i wykonawców. Na konferencję zapraszani są m.in. przedstawiciele przedsiębiorców górniczych, firm działających w otoczeniu górnictwa oraz instytuty naukowo-badawcze. Czołowi eksperci podkreślają, że fakt, iż w Szkole uczestniczą obie strony postępowań przetargowych, to jeden z jej największych atutów. Z tego też powodu jest to inicjatywa przydatna i pożyteczna, a czas pokazał, że w pełni zdaje egzamin.

Najbardziej istotnym elementem konferencji są warsztaty - panele dyskusyjne, które pokazują, ze życie jest bogatsze niż teoria. Szkoła służy temu, by rozmawiać i analizować przypadki trudne, dyskusyjnych, które mogłyby nie przyjść do głowy teoretykowi. Takie forum wymiany poglądów i miejsca, w którym można przedstawić swoje problemy sprawia, że uczestnikom konferencji łatwiej jest poszukiwać rozwiązań dla danych sytuacji. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!
 
Szczegółowe informacje na www.giph.com.pl